Porsche Classic

„I wanted to build cars that were not something to everyone, but meant everything to some.“  Ferry Porsche

Meie Porsches teame, et auto on omaette väärtus. Seda tõestab ka fakt, et pea 70% läbi aegade ehitatud Porsche sõidukitest on endiselt kasutuses. Hoolitseme selle eest, et see nii ka jääks ning nende väärtus ajas kasvaks veelgi. 

Tänavune Porsche Klassikute Tähesõit toimub juba üheksandat korda. See on oodatud sündmus mis toob kokku kõik vähemalt 10 aastat tootmisest maas olnud Porsche 2-ukseliste sportautode omanikud, et veeta lahedalt aega ja sõita mööda Eestimaa kauneid paiku.  Sel aastal koguneme Tõstamaal, et liikuda üheskoos mööda Romantilist rannateed Porsche Festivalile. 

1. juulil toimub Porsche Ringil Porsche "Festival of Dreams", mis toob kokku kõik, keda ühendab Porsche omamise unistus – alates vanadest klassikutest, lõpetades tipptehnoloogiliste võistlus- ja sportautodega.  Osalejateni tuuakse maailmatasemel võidusõit Porsche Sprint Challenge, kus võtavad mõõtu Baltikumi ja Soome parimad autosportlased. Lisaks on avatud põnevad töötoad, söögi- ja joogi alad, virtuaalvõidusõidurajad ja palju muud. Mõnusat festivali meeleolu hoiab üleval DJ. 
 

Loomulikult saab iga soovija ka ise end rajal proovile panna.

Vaata möödunud aastate tähesõite siit: Porsche Festival 2021, Porsche Festival 2020, Porsche Classic Tähesõit 2019, Porsche Classic Tähesõit 2018, Porsche Classic Tähesõit 2017

 

Registreeru Tähesõidule ning tutvu lähemalt kogu Porsche Festivali programmiga.