Porsche Racing

„The perfect racing car crosses the finish line first and subsequently falls into its component parts.“  Ferry Porsche

Porsche Festival toob Pärnusse Baltimaade ja Soome piirkonna suurima GT3 CUP võidusõidu, kus võtavad mõõtu meie lähiriikide parimad ringrajasõitjad. Audrus asuv Porsche Ring on moodsaim FIA Grade 4 litsentsiga ringraja kompleks Põhja-Euroopas, mis võimaldab testida autode tõelist potentsiaali kõige kvaliteetsemates ning ohutumates tingimustes.

Audrut võib pidada Eesti ringrajaspordi hälliks. Esimesed võidusõidud said alguse Pärnu külje all juba 1930. aastatel. Tol ajal kasutati selleks küll avalikke teid. Raja praegune kuju koos hoonetega valmis 2013. aastal, rekonstrueerimisel lähtuti FIA Grade 4 nõuetest. 

Audrus on võisteldud nii autode, vormelite kui ka mootorratastega järjepidevalt 30-ndatest aastatest kuni tänaseni. 

Porsche Ringil toimuvad nii Baltimaade kui ka Põhjamaade meistrivõistluste etapid autode ja mootorrataste ringrajasõidus ning mitu rahvusvahelise mõõtmega luksus- ja sportautode rajapäeva. Igasuvised suursündmused on kindlasti Porsche Weekend ja Estonian Grand Prix ringrajavõistlus.

1.-2 juulil toimuv Porsche "Festival of Dreams" toob ringrajale ja selle ümbrusesse lisaks professionaalsele võidusõidule parajalt meelelahutust, põnevaid töötubasid ning suvise melu.