Porsche Racing

„The perfect racing car crosses the finish line first and subsequently falls into its component parts.“  Ferry Porsche

Porsche Festival toob Audrusse Porsche Ringile motorsportlikud tegevused nii rajale kui selle ümbrusse. Festivali highlight on kindlasti suur TAYCAN RACE võidusõit, kus esmakordselt võtavad Eesti parimad võidusõitjad mõõtu ringrajal elektriautodega.

Lisaks toimuvad mitmed Time Trial võistlused, kuhu ootame ka kõiki GT3 ja GT4 autode omanikke osalema. Lisainfo ja registreerimine Lennart Toom: lennart.toom@gmail.com, tel: +372 53 88 77 44.

Samuti kõigil, kel soovi, saavad Open Track'i raames ka oma autoga rajale kas PRO, PRO-AM või AM kategoorias. 

 Audrus asuv Porsche Ring on moodsaim FIA Grade 4 litsentsiga ringraja kompleks Põhja-Euroopas, mis võimaldab testida autode tõelist potentsiaali kõige kvaliteetsemates ning ohutumates tingimustes.

Audrut võib pidada Eesti ringrajaspordi hälliks. Esimesed võidusõidud said alguse Pärnu külje all juba 1930. aastatel. Tol ajal kasutati selleks küll avalikke teid. Raja praegune kuju koos hoonetega valmis 2013. aastal, rekonstrueerimisel lähtuti FIA Grade 4 nõuetest. 

Audrus on võisteldud nii autode, vormelite kui ka mootorratastega järjepidevalt 30-ndatest aastatest kuni tänaseni. 

Porsche Ringil toimuvad nii Baltimaade kui ka Põhjamaade meistrivõistluste etapid autode ja mootorrataste ringrajasõidus ning mitu rahvusvahelise mõõtmega luksus- ja sportautode rajapäeva. Igasuvised suursündmused on kindlasti Porsche Festival ja Estonian Grand Prix ringrajavõistlus.